Кабінет української мови та літератури

У кабінеті знаходиться до 30 робочих місць для учнів та одне для вчителя. У кабінеті дотримано санітарно-гігієнічні вимоги фонового оформлення стін і затінювання вікон, та освітлення.

Навчально-методичні експозиції постійного характеру. Навчально-методичні експозиції змінного характеру. Портрет Т.Г.Шевченка й транспаранти зі словами видатних українських письменників ідейно об’єднують тематику постійних стендів. Змінний стенд «Сьогодні на уроці».

ДОКУМЕНТИ КАБІНЕТУ – паспорт кабінету, інструкція з безпеки праці. «Удосконалення мовленнєвих навичок учнів у процесі вивчення української мови та літератури», – проблема, над якою працює вчитель.

НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КАБІНЕТУ – завдання для контрольних робіт з української мови та літератури. Роздатковий матеріал, матеріали предметних олімпіад і конкурсів, творчий доробок учнів. Художня література й хрестоматії. Методична література, словники й таблиці. Літературно-краєзнавчі матеріали для проведення тижнів української мови та літератури. Портрети письменників. Матеріали для підготовки до ДПА та ЗНО. Атласи-таблиці з української мови та літератури. Рукописні газети, репродукції картин, листівки та ілюстрації учнів до художніх творів. Фахові газети і журнали. Технічні засоби навчання. Електронні засоби навчання. Відкриті уроки з української мови та літератури. Позакласні заходи з української мови та літератури. Тижні української писемності, літератури.

Кабінет української мови та літератури забезпечує науковий, естетичний, навчальний, методичний, виховний рівень викладання філологічних предметів.