Першовересень ступив на поріг Клішковецької гімназії

01

Відірвався перший кленовий листочок нового  2017/2018 навчального року.  Голосно лунають урочисті акорди, звідусіль чути теплі привітання  і кожне людське серце , хвилюючись, обов’язково відгукнеться на заклик першого дзвоника. Цей день для гімназистів приготував багато приємних вражень, нових радісних хвилин у колі шкільних друзів, мудрих наставників-учителів.

Урочиста лінійка розпочалася піснею «Свято» у виконанні учениці  7 класу Діани Фидишин. Велике жовто-блакитне  полотнище на свято занесли у вишиванках учні 8 класу.

Директор гімназії Надія Сергіївна Боднар звернулася до всіх присутніх свята з побажаннями успіхів і наснаги в новому навчальному році, подякувала педагогічному колективу за творчу роботу, технічному персоналу за  якісну підготовку навчального закладу  до нового навчального року, батькам  –  за    виховання їхніх дітей, спонсорам – за  підтримку, Клішковецькій територіальній громаді – за придбання технічного обладнання для навчальних кабінеті на суму 91 тисяча гривень.

Привітала п’ятикласників, які поповнили гімназійну родину, заступник директора з навчально-виховної роботи Войт Світлана Валеріївна.  Учні 11 класу подарували  їм сувеніри з українською символікою та оберіг: глиняний глечик з гілочками верби, яблуні, вишні, любистку, корою дуба.

Гімназисти вітали учителів-наставників та вчителів-пенсіонерів барвистими букетами квітів.

У класах пройшов Перший урок  «Я – громадянин України – європейської країни».

Першовересень  – це день, який покликав усіх до нових знань, досягнень  та злетів.

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *