Багата на добро Бобик Галина Василівна

Мудра, досвідчена, справедлива, тактовна, багата на добро –  так кажуть колеги та учні про вчителя української мови та літератури, заступника директора з виховної роботи Клішковецької гімназії Галину Василівну Бобик. І справді, щирості її душі немає меж! Тому й горнуться до неї учні: йдуть за мудрою порадою, доброю настановою. За період роботи в Клішковецькій  середній школі, зараз  гімназії, вона навчає рідного слова, виховує особистостями багатьох клішківчан. Галина Василівна завжди у творчому пошуку. Свідченням цього є її авторські сценарії шкільних заходів, лінійок, свят. А скільки цікавих акцій, проектів, екскурсій проведено учнівським самоврядуванням під керівництвом мудрого наставника!

Бобик Галина Василівна  –  учитель вищої категорії, старший вчитель, нагороджена Грамотами управління освіти і науки Хотинської районної державної адміністрації, Грамотою Міністерства освіти і науки України. Її учні є переможцями районних олімпіад, обласних конкурсів. І це не ввесь перелік того, чим визначається високе ймення Учитель.

Уроки Галини Василівни багаті на різноманіття форм, методів, технологій. Вони є зразком щирого спілкування з учнями, формування особистості.

Із вдячністю висловлюються сьогодні молоді педагоги про колегу, адже їх перші професійні кроки зроблені під її мудрим наставництвом.

Усе життя Галини Василівни –  це вир шкільних буднів, грайливого багатоголосся учнів, що супроводжується веселим дзвоником. Із великою любов’ю до життя й вірою в завтра щоденно переступає вона шкільний поріг, несучи своїм вихованцям добро, щирість, працелюбність. Хай стелиться її доріжка людською шаною, повагою і вдячністю. І хай цей зимовий  ювілей буде зігрітий великим сонцем любові, ймення якому – школа!

  Н.С.Боднар – директор Клішковецької гімназії

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *