Клішковецька гімназія на національному конгресі освітян України

15 грудня 2017року в м. Києві відбувся Конгрес  ГО «Спілка освітян України» та УІВЦ «Галактика».  Мета проведення: об’єднання освітянського товариства України, налагодження взаємодопомоги та співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти та прийняття рішучих дій стосовно реформування галузі проводиться
І Національ­ний конгрес освітян України. Захід проходить за підтримки та участі народних депутатів України, представників Адміністрації президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, департаментів та управлінь галузі, громадських об’єднань, закордонних партнерів та інших.

У конгресі взяла участь делегація Чернівецької області, серед членів делегації – директор Клішковецької гімназії Надія Боднар за сприяння сільського голови Клішковецької ОТГ Василя Ченківського. За високі досягнення та здобутки наукових і освітянських установ, науковців, фахівців-практиків, окремих учасників було відзначено нагородами і грамотами «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України». Серед нагороджених – керівник навчального закладу – гімназії с. Клішківці.

Педагогічному колективу Клішковецької гімназії  вручено подяку народного депутата України О.Марченка. Про досягнення, результати роботи педагогічного колективу вміщено статтю у ІІІ виданні книги «Освітяни та науковці України» (УІВЦ «Галактика» Київ 2017р.)

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *