Педагогічний колектив, учні та батьки Клішковецької гімназії сумують з приводу передчасної смерті Леоніда Костянтиновича Каденюка

Педагогічний колектив, учні та батьки Клішковецької гімназії сумують з приводу передчасної смерті Леоніда Костянтиновича Каденюка — клішківчанина, льотчика-випробувача 1-го класу, космонавта, генерал-майора авіації, першого і єдиного астронавта незалежної України, народного депутата України 4-го скликання, Народного Посла України, Героя України, Президента Аерокосмічного товариства України, радника Прем’єр-міністра України та Голови Державного космічного агентства України, Почесного доктора Чернівецького Національного університету імені Ю.Федьковича, почесного жителя села Клішківці. Леонід Каденюк навчався в нашому навчальному закладі і закінчив його  з срібною медаллю в 1967 році.

Це велика втрата не лише для нас, а й для всієї України. Такі люди, як Леонід Костянтинович, що своєю працею та відданістю Україні творять сучасну історію, приходять у цей світ дуже рідко.

Сьогодні, 2 лютого 2018 року, в Києві у приміщенні Клубу Кабінету міністрів України відбулася прощальна церемонія, на якій були присутні керівники держави, земляки, серед яких є вчителі нашої гімназії, для яких Леонід Костянтинович залишиться в пам’яті зразком громадянина, патріота України.

Сумуємо, співчуваємо, пам’ятаємо…

 

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *