11 лютого у Клішківцях на сільському стадіоні, – відкрили адміністративний комплекс-роздягальню.

11 лютого у Клішківцях на сільському стадіоні, – відкрили адміністративний комплекс-роздягальню.

У заході взяли участь не лише місцеві жителі, сільський голова Василь Ченківський, підприємці села та ветерани спорту, а й численні гості: народний депутат Максим Бурбак, заступник голови облдержадміністрації Василь Гостюк, депутат обласної ради Юрій Жук, голова райдержадміністрації Петро Допіряк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Кравецька.

Вітаючи жителів Клішковецької ОТГ під час відкриття адміністративного комплексу, народний депутат Максим Бурбак зазначив, що «ця подія є свідченням розвитку громади і того, що вона має гарні перспективи на майбутнє. Це черговий успішний проект, реалізований завдяки об’єднанню». Також депутат наголосив: цьогоріч обов’язково треба спрямувати кошти на створення спортивної зали у Клішковецькій гімназії.


Освятили новобудову священики Клішковецької церкви Успіння Пресвятої Богородиці протоієрей Антоній та отець Микола. Жовто-блакитну стрічку розрізали народний депутат Максим Бурбак, заступник голови облдержадміністрації Василь Гостюк, голова райдержадміністрації Петро Допіряк, депутат обласної ради Юрій Жук та сільський голова Василь Ченківський.

За вагомі досягнення, значний особистий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху Клішковецької ОТГ грамотами сільської ради нагороджено призерів районних змагань з легкої атлетики – учнів Клішковецької гімназії: Олександра Пінтю і Тимура Ілика (11 клас), Анатолія Держака і Тараса Жижина(10 клас) та Ангеліну Герамінську (8 клас), призера районного змагання з шахів Станіслава Швеця (9 клас) та призера районного змагання з футболу Івана Вуєчка (8 клас) – теж учнів Клішковецької гімназії.

За вагомий внесок у розвиток громади та пропаганду здорового способу життя нагороджено грамотою сільської ради вчителя фізичної культури Клішковецької гімназії Сергія Харицького.

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *