Вернісаж професійної творчості

Атестація вчителя – це своєрідний підсумок роботи за п`ять років.

Атестація 2018 року в Клішковецькій гімназії набирає обертів. З 22.02 по 23.02.2018 р. педагоги гімназії, які атестуються, провели відкриті уроки,  на яких продемонстрували впровадження інноваційних технологій, використання сучасних форм і методів навчання, диференційований підхід,  реалізацію проблеми, над якою працюють у міжатестаційний період.

Учитель фізики та астрономії Слободян Г.І. провела урок у 7 класі «Узагальнення та систематизація знань з теми «Взаємодія тіл. Сила. Види сил». Гімназисти експериментували, порівнювали, досліджували, розв’язували задачі, вимірювали силу пружності, повторювали вивчені формули… Ігрові форми роботи, міжпредметні зв’язки, робота в парах, тісна співпраця вчителя та учнів сприяли реалізації поставлених завдань.(фото)

Урок-семінар у 9 класі із зарубіжної літератури з теми «М.В.Гоголь – український і російський письменник. Життєвий  і творчий шлях» сприяв розширенню літературного кругозору учнів, розвитку читацьких інтересів. Дев`ятикласники досліджували творчість письменника,  декламували поезії, присвячені М.Гоголю, інсценізували уривки з творів, ділилися враженнями від прочитаних раніше повістей, переглянутих фільмів.  Учитель зарубіжної літератури Жижина І.В. відкрила учням невідомі сторінки життя письменника.

Ткач Г.С., учитель хімії, провела відкритий урок у 7 класі з теми «Вода. Склад молекули, фізичні властивості, поширення в природі». Учні розв`язували хімічні задачі, виготовляли моделі, вирішували проблемні запитання, ділилися своїми спостереженнями. Цікавими були рубрика «Чи знаєш ти?», відео про властивості води, хімічна казка та досліди. Вдале поєднання традиційних та інноваційних форм роботи на уроці забезпечило досягнення мети.

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *