Звіт про роботу літнього мовного табору “Rainbow

Протягом 10 днів з 4 червня по 14 червня 2018 року у Клішковецькій гімназії було організовано пришкільний табір «Веселка». Навчання іноземній мові поєднувалося з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком. Виховний процес у таборі організовувався за тематичними днями: «День захисту дітей», «День нових вражень», «День відкриттів», «День мандрівки», «День спорту», «День іменинника».. . Учні мали змогу брати участь в ігрових програмах – вікторинах, мовознавчих калейдоскопах, конкурсах та майстер-класах із виготовлення оригамі«Hand Made». Із великим задоволенням учні взяли участь у квесті “Treasure hunt”та конкурсі малюнків на асфальті «Hello,summer».
Гімназисти брали активну участь в інтелектуальних настільних іграх (
Name your favourite…, Have you ever…? When?), вивчали пісні та римівки, створювали свої власні постери, емблеми, девізи та правила учасників.

Діти залюбки грали в рухливі ігри використовуючи свій мовний                        потенціал та ділилися враженнями від перебування в таборі.

           Під час урочистого закриття мовного табору діти       отримали     сертифікати .

Сподіваємося, що всі вихованці пришкільного мовного табору не тільки гарно провели час, а й оздоровилися та вдосконалили свої знання з англійської мови

 

 

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *