VII Київська щорічна конференція ВГУ

5 – 7 грудня 2018 року відбулася VII Київська щорічна конференція ВГУ на тему: “Використання нових інноваційних та інформаційних технологій при створенні сучасного освітнього середовища в закладах освіти Києва”. Протягом трьох днів колеги з 15 областей України ознайомлювалися з сучасними освітніми інноваціями в закладах освіти Києва, а саме в технічному ліцеї (директор Анатолій Андрієнко), гімназії № 267 (директор Олена Юрчук), ЗОШ № 307 (директор Ірина Лапіка), ЗОШ № 309 (директор Ольга Тимошенко), а також з новими освітніми проектами від ІМЗО МОН України. Також проходив огляд виставки нової літератури видавництв «Ранок» і «Освіта».

Всі учасники мали можливість переглядати виставу «Блокпост Україна» театру «Дзеркало». Незабутньою залишиться екскурсія до Музею води  та мандрівка вечірнім Києвом, спілкування з колегами щодо сучасного стану освіти, впровадження НУШ.

У конференції взяли участь директор Клішковецької  гімназії Боднар Надія Сергіївна та вчитель математики й інформатики Ткач Тетяна Василівна.

 

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *