Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу «Юний еколог – 2019» у клішковецького гімназиста

18 квітня 2019 р. в місті Одеса на базі студентського коворкінгового креативного простору ОДЕКУ проводився в друге Всеукраїнський конкурс «Юний науковець» з предметів природничого напрямку. Конкурс «Юний еколог – 2019» приурочений до щорічного святкування Дня екологічних знань.

Роботи юних науковців з усієї України захищалися у двох секціях: «Усні доповіді» і «Стендові доповіді». Учень Клішковецької гімназії 6-Б класу – Кирилюк Володимир представив роботу у секції: «Усні доповіді» на тему: «Досвід виготовлення паперу із рослинної та вторинної сировини».

Журі очолював завідувач кафедри екології та  охорони довкілля ОДЕКУ, Академік Міжнародної академії екології і безпеки життєдіяльності, доктор геолого-мінералогічних наук, професор – Сафранов Тимур Абісалович.

Натхненна праця Володимира та його наукових керівників: вчителя географії,природознавства та економіки, вчителя вищої категорії, відмінника освіти України – Палагнюк С.Д. та кандидата географічних наук, головного спеціаліста відділу освіти Клішковецької ОТГ Кирилюк О.В. увінчалася успіхом. Володимиру вручено Гран-прі конкурсу, грамоту та сертифікат, а вчителям – подяки.

Пишаємося нашим гімназистом! Володимир – учень – «Талант», «Науковець», «Винахідник». Бажаємо нових задумів та втілення їх, здоров’я і Божої ласки. Дякуємо батькам за чудове виховання сина – гордості родини, гімназії, громади, Чернівецької області та України.

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *