EdFusion “Моя дипломатична місія”

З 15 по18 квітня 2019 року учні та вчителі Клішковецької гімназії були учасниками відкритого молодіжного EdFusion “Моя дипломатична місія”, що проходив в м. Одеса на базі гімназії №7. З усієї України на крос-форум з’їхалися 226 учасників: 30 команд учнів-лідерів, представники 17 міст, 11 областей України.
На відкриття молодіжного EdFusion прибули мер Одеси Геннадій Труханов, замісник міського голови Павло Вугельман, представники консульств в Одесі, депутати, представники Суворовської райдержадміністрації. Всі вони були приємно вражені виставкою, де можна було дізнатися про культуру Японії, Єгипту, Іспанії, Польщі, Болгарії, Куби, Шотландії та інших країн світу. Перед гостями виступали учні, які продемонстрували танці різних народів світу.
Чотири дні учасники EdFusion говорили на недитячі теми: про політику, гендерну рівність, стратегію сталого розвитку економіки та суспільства. Програма EdFusion передбачала проведення: музично-хореграфічної композиції «Ми різні, рівні, разом!», презентацій матеріалів про різні країни світу та віртуальної мандрівки «Навколо світу», флешмобів «Україна – це ми!», «Ми – майбутнє України», коворкінку «Моя дипломатична місія», квесту «Одеса – в Європі, Європа – в Одесі», відео конференції та телемосту на англійській мові «Великодні традиції моєї країни», благодійної ярмарки «Великодній кошик», візитів у консульства та культурні центри Одеси, майстер-класів «Великодні лайфхаки», конкурсу «Євробачення по-одеськи».
Співпрацюючи зі школярами українських шкіл, ми говорили про глибокі й високі речі, про те, чи можуть молоді люди наблизити мир, як зростати, щоб стати щасливими, успішними, толерантними, щоб приносити користь своїй країні, навчитися реалізувати себе. Сьогодні такі виклики стоять перед молоддю ХХІ століття не тільки з України, але й усього світу. З чого починати творити цей світ? Звичайно, з мрії. «Мрійте, але велико мрійте! Мрійте відважно! Мрійте сміливо, буйно!»,- так говорив Богдан Гаврилишин, велика людина, економіст, громадський діяч, меценат, друг гімназії №7 м. Одеси.
Учні нашої гімназії мали можливість побувати в консульстві Румунії в м. Одеса та поспілкуватися з генеральним консулом Румунії Емілем Рапча. Який побажав гімназистам успіхів у подальшому навчанні та бути гідними громадянами своєї країни.
Ця масштабна подія дала нам можливість знайти однодумцівл у бажанні змінити світ, зробити його кращим, проявити свої лідерські здібності у вирішенні глобальних проблем людства!!!

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *