День Перемоги

Чимало свят дарує нам весна.
Як в рідний дім повернення з дороги.
Та є найбільш хвилюючим для нас
Величне свято Перемоги.


8 травня в Клішковецькій гімназії відбулися урочисті збори присвячені Дню пам’яті та примирення жертв Другої світової війни, а також з нагоди святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
На свято були запрошені ветерани, вдови, діти війни, ветерани-афганці, учасники АТО, також були присутні працівники Клішковецької сільської ради та Клішковецького ЦПМСД, делегація педагогів Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка.
Урочисту частину розпочав сільський голова, Ченківський Василь Матвійович, який привітав усіх із 74-річницею з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Від імені дерекції та педагогічного колективу гімназії з вітальним словом звернулася, вчитель історії, Попова Марія Миколаївна, розповіла про участь українського народу у боротьбі із фашизмом і з якою ціною було здобуте наше мирне сьогодення.
Після закриття урочистої частини, вібувся святковий виступ за участю наших учнів та вихованців будинку культури підготовлений педагогом -організатором Герасимчук А.С.

Найменші учасники
виступу, учні першого класу, звернулися з молитвою про Україну, у виконанні учениць Камбур Даші, Федишиної Діани, Ткачук Ангеліни прозвучали пісні на воєнну тематику.


Ми завжди пам’ятаємо про вас —
Над нами спокій неба чистий.
З Днем перемоги раді привітати вас
В момент такий святково-урочистий!

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *