Свято Останнього дзвоника у Клішковецькій гімназії

Дзвени і над минулим і прийдешнім!
І клич усіх востаннє на урок.
У юність і в дитинство клич колишнє
Веселий і сумний Останній наш дзвінок.

У травні, у переддень літа, коли буяє квітами природа і сонце щедро дарує своє тепло, коли стоголоссям дзвенить пташиний спів, ми радіємо святу учнів, вчителів, батьків – святу Останнього дзвоника.
Завершенням навчального року в Клішковецькій гімназії стала урочиста лінійка, присвячена святу Останнього дзвоника. На святі були присутні: М.Ю. Бурбак– Народний депутат України, В.І. Гостюк – заступник голови Чернівецької ОДА, П.В. Допіряк – голова Хотинської районної державної адміністрації, Т.С. Богачик – заступник директора Чернівецького ІППОЧО з науково-методичної роботи, кандидат історичних наук, В.І. Чебаник – викладач кафедри методики викладання суспільно-гуманітарних дисциплін, кандидат політичних наук, О.В. Кирилюк – головний спеціаліст відділу освіти,молоді та спорту, культури, туризму Клішковецької ОТГ.
Традиційним в навчальному закладі впродовж багатьох років є зустріч з випускниками. Саме в цей день з усіх куточків сходяться на шкільне подвір’я випускники, щоб сказати щире «Спасибі» своїй альма-матері. Цьогоріч таких гостей зустрічали їхні вчителі: Т.С. Богачик, З.А. Бобик, Г.В. Бобик, Г.М. Колодрібська, С.Д. Палагнюк. 
Справжньою окрасою свята стали одинадцятикласники. Всі ці роки поруч з ними була класний керівник М.М.Попова – вчитель історії та правознавства, вчитель-методист. Серед учнів-випускників – призери ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів-заходів учнівсько-наукових дослідницьких робіт (І та ІІ етапи), обласного конкурсу історичних есе «Буковинське віче»: Коростюк Олександра, Рубан Тетяна, Жижин Тарас, Гермаківська Ганна.
Щирі вітання наймолодших гімназистів – слова подяки за шкільну дружбу, приклад у навчанні, веселі свята. Із вдячністю до вчителів та з настановами до дітей звернулися батьки 11 класу. Музичним подарунком для всіх була пісня у виконанні юної співачки, учениці 8 класу Фидишеної Діани.

Учні, батьки, вчителі радо вітали нагороджених: відмінників навчання, призера ІV етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник» у номінації «Я і природа» – Кирилюка Володимира, учня 6-Б класу. Для учасників фестивалю «Моя дипломатична місія», які представляли Клішковецьку гімназію на молодіжному форумі в квітні 2019 р. в місті Одесі та вчителів-координаторів команди – Л.Д. Музики, К.В. Непийводи, М.В. Музики зачитана подяка від організаторів EdFusion.
Гучними оплесками та веселим сміхом всі гімназисти зустріли мелодію Останнього дзвоника, адже він сповістив про літо, веселі канікули. Урочиста лінійка завершилась флеш-мобом «Україна – ти єдина», в якій взяли участь всі учні гімназії.
Сьогоднішні посмішки на обличчі – це показник наполегливої праці, старання, високих оцінок та досягнень! Гімназія пишається своїми випускниками, цінує їх і любить!

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *