“Класна двадцятка”

Промчала весна, дев’ята весна.

Дев’ята весна в стінах рідної школи.

Про світлу весну та дружбу шкільну,

Забути не можна ніколи.

Особлива подія зібрала учнів, батьків, учителів, гостей 15 червня в Клішковецькій гімназії – вручення свідоцтв про здобуття базової загальної середньої освіти дев’ятикласникам. Це довгоочікуваний день, що не губиться на довгій життєвій дорозі, завжди світиться теплим вогником, стискає серце спогадом дитинства.

Ведучі запросили на святкову лінійку “Класну двадцятку” 2019 року – цікавих і кмітливих, закоханих і мрійливих, серйозних і дорослих дев’ятикласників і класного керівника – вчителя географії, природознавства, економіки, вчителя-методиста, відмінника освіти України, фіналіста проекту “Освітяни і науковці”.

З вітальним словом до випускників звернулися: головний спеціаліст відділу освіти і науки, молоді та спорту, культури, туризму Кирилюк О.В., директор гімназії Боднар Н.С., заступник директора з навчально-виховної роботи Музика Л.Д., батьки Ленюк Р., Павлюк О., Гайдамащук А., Камбур Ю., Вуєчко Н., Лучко Т, Григораш Т., Скутельник Я., Бурдига Л., Гончар В.

Радістю й тривогою наповнилися серця випускників, коли їм вручали свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти. Серед випускників 8 з них підтвердили рівень знань на здобуття свідоцтва з відзнакою.

З цією подією дев’ятикласників привітали учні гімназії: Ткачук А. піснею “Школа”, команда КВК 8 класу, учні 7 класу Михайлюк В. і Балан Д. танцем “Пасадобль”.

Випускники дякували учителям, класному керівнику, батькам за науку, виховання, мудрі поради. Батьки вручили своїм дітям коровай і побажали їм щасливої дороги у доросле життя.

Найтривожнішим моментом було звернення класного керівника Палагнюк С.Д. до своїх учнів і врученням їм оберегів-підков з побажаннями добра, миру, здоров’я, успіхів у всьому.

Тож хай здійсняться ваші мрії і бажання!!!

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *