Клішковецький гімназист Кирилюк Володимир — учасник Всесвітнього водного форуму


З 15 по 17 жовтня 2019 року в Угорщині, в м. Будапешт проходив Всесвітній водний форум.
Українську делегацію представляв переможець національного конкурсу ” Дунайський митець” семикласник Клішковецької гімназії Хотинського району Чернівецької області та Олена Володимирівна Кирилюк, кандидат географічних наук, методист Відділу освіти, молоді і спорту, культури, туризму Клішковецької ОТГ, мати переможця, супроводжуюча особа, яка забезпечувала переклад у ході спілкування дитини з членами інших делегацій світу.
Міжнародна комісія нагородила Володимира спеціальним призом ” За найбільш вподобане відео ” — “Збери пластик — відремонтуй дороги “
Для учасників форуму було організовано цілий ряд науково – пізнавальних екскурсій по Будапешту, а також у м. Естергом у “Музей Дунаю”. Цікаво проведено для учнів Квест по пошуках тварин у старому місті столиці.
Радіємо досягненням юного дослідника, дякуємо батькам за чудове виховання та підтримку у науково-дослідницькій діяльності.
Пишаємось гімназистом, гідним степендіатом премії Л. Каденюка. Володимир — гордість Клішковецької гімназії, горомади, Буковини та України !

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *