День гімназиста 2019

Притихла природа, затамувавши подих дивується, куди сьогодні пішла Осінь? А чарівна Осінь, взявши своє тепло, дарунки і радість завітала до Клішковецької гімназії на традиційне свято День гімназиста.
Щасливі гімназисти, вчителі, батьки, гості поспішали на ранкову перекличку, яку проводила директор гімназії Боднар Н. С., у ході Урочистої лінійки з нагоди Дня гімназиста. Приємною подією було для колективу педагогічних працівників привітання від директора гімназії з перемогою на ХІ Міжнародній виставці закладів освіти ” Інноватика в сучасній освіті”, де здобули диплом лауреата ІІ ступеня та срібну медаль. Адже успіх гімназії — це успіх кожного, хто працює, вчиться, розвивається, самовдосконалюється в гімназії та завжди знаходиться в творчому пошуку, приймає демократичні рішення, подає цікаві, креативні ідеї та надихає інших. Лідери учнівського самоврядування та випускники гімназії звернулись до гімназистів з вітаннями та відеофрагментами з життя гімназії, що продемонструвало значення гімназії, як навчального закладу у їхньому житті.
Другим заходом цього дня було свято “Посвята в гімназисти”. Класними керівниками 5-х класів Войт С.В. та Ткач Т.В. було проведено свято — церемонію посвяти. Оригінальними формами та засобами учні отримали статус гімназистів та учнівські квитки від Пані Науки та директора закладу. Щирі привітання для юних гімназистів лунали з вуст директора гімназії Боднар Н.С., начальника відділу освіти, молоді та спорту, культуцри, туризму Клішковецької ОТГ Вілянської Л.І, головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Кирилюк О. В., перших вчителів Венгер Н.І та Боцько Н.В., класних керівників і найрідніших людей, їх батьків. Протягом свята діти співали, танцювали, жартували та бути гідними гімназистами обіцяли.

Ведучі свята Зубаїр Давид та Сторцун Валерія своєю майстерністю чітко та граціозно, весело та серйозно зачаровували зал.
Та найбільш веселою родзинкою свята стала Діана Фидишина, з піснями “Під калиною” та “Молитва за Україну” .
Цікавим івентом було — робота Академмістечка, що розмістилося в кабінетах та класних кімнатах гімназії. Вчителі підійшли творчо та оригінально до вибору тематик, щоб зацікавити гімназистів, у своєму містечку. Тут проводились різноманітні дослідження, інтерв’ю з гостями та запрошеними, майстер-класи та відео-презентації. Всі гімназисти відкрили для себе багато цікавого саме з того предмету, що обрали в цей день.
Наступним, не менш очікуваним, був Осінній ярмарок в гімназії, що гостинно та смачно пригощав і частував смаколиками всіх учасників свята. Активну участь в організації та його проведенні приймали і батьки гімназії. Виставка квіткових композицій та композицій із дарів осені створила барвисту та колоритну атмосферу свята. До цього доклали чимало зусиль класні колективи та класні керівники. Незабутні враження та позитивні емоції можна було зафіксувати біля фотозони, яку тематично оформили керівник гуртка “Умілі руки” Непийвода К.В. та класні керівники гімназії.
Заключним етапом Дня гімназиста стала Гімназійна лотарея, що визначала щасливих гімназистів за щасливим лотерейним квитком, за цікавими їх особливостями, а саме: відзначались номінації “Обличчя гімназії на Всеукраїнському рівні”, “Найстарший і найменший гімназист”, “Найблищий і найдальший сусід – гімназист”, “Моє ім’я єдине у гімназії” та номінація “Швидкий і повільний гімназист”. У перерві між розіграшем учні гімназії співали та розважались.

Радісно й щасливо закінчилось свято, а Осінь подарувала усім гімназистам — довгоочікувані канікули !

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *