Подяка від голови Чернівецької обласної державної адміністрації Кирилюку Володимиру

22 листопада 2019 року, з нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини, заступник голови облдержадміністрації Василь Гостюк зустрівся з обдарованими дітьми, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Василь Гостюк зауважив, що кожна дитина є особлива, особливо талановита, особливо гарна і обовязково стане успішною. «Ви повинні це завжди пам’ятати і знати, – сказав у виступі заступник голови ОДА. – Важливо усвідомити, що захист прав дітей, забезпечення їхніх прав на життя на розвиток – це не право, а обовязок держави. Дуже сподіваюся, що після сьогоднішнього заходу ви знайдете тут однодумців і нових друзів.

Для дітей було організовано екскурсію будинком з левами, завітали вони і в сесійну залу облради, де ознайомились з роботою крайового парламенту. Опісля юні буковинці, представники всієї області, презентували свої напрацювання та познайомились із досягненнями одне одного. Теми виступів були дуже різними: «Я і моя родина», «Teen art», «Zero Waste School», «Супергерої серед нас!». А наш учень 7 класу-юний дослідник презентував роботу «Збери пластик – відремонтуй дороги» і бува нагороджений Подякою голови чернівецької обласної державної адміністрації за успіхи у навчанні, ініціативу і наполегливість та з нагоди Всесвітнього дня дитини.

Діти спілкувалися між собою та представниками облансої влади, розповіли про проблеми, які їх турбують.

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *