Нетрадиційно, цікаво, сучасно…

19 грудня у Клішковецькій гімназії відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких обговорювалися підсумки роботи закладу освіти за І семестр, перспективи розвитку партнерства в освіті та презентовано гурток українознавства, керівник Кузик М.М.

Візитка гімназії, яку підготували учні, члени самоврядування, відкрила багатогранність дитячих інтересів та можливостей розвитку їхніх особистостей у гімназії.

У виступі директора Боднар Н.С. на тему “Будні, що стали малою історією” проаналізовано роботу педагогічгного колективу, щодо реалізації основних завдань та місії гімназії “Формування навичок навчання протягом життя, заохочувати пізнавати, досліджувати, відкривати й дивуватись” .

Завантажити (PPTX, 8.08MB)

Роботу з обдарованими дітьми за І семестр підсумувала заступник директора знавчально-виховної роботи Музика Л.Д. Також учням гімназії були вручені сертифікати за участь у міжнародній математичній грі “Кенгуру”.

Про партнерство в освіті, а саме майстер – класи з батьками розповіли відео-ролики та голова батьківського самоврядування Ткачук М.І.

Справжнім подарунком до дня Святого Миколая була презентація гуртка українознавства, керівник Кузик М.М. заступник директора з виховної роботи.

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *