Новий рік 2020!

Чарівне новорічне дійство завітало до Клішковецької гімназії 26 та 27 грудня. Першим новорічну феєрію розпочав ” Новорічний КВК”. Цікава, запальна і весела гра відбулася між учнями 5 – А класу (кл. кер. Войт С.В.), 5 – Б класу (кл.кер. Ткач Т. В.) та 6 класу (кл.кер. Дячук А. А.). Команди подарували справжній феєрверк веселих емоцій, святкового новорічного настрою.
“Новорічний ранок в стилі 90 – х” презентували всім учні 7 – х класів ( кл.кер. Слободян Г. І. та Руснак Т. В. ) Запальні танці, призабуті та гарні пісні, показ моди – все гармонійно та легко повернуло всіх в минуле, що стало подарунком для батьків, сюрпризом для гостей.
Учні 8 класу (кл.кер. Пінтя Т.С.) організували та провели “Новорічний вогник”. У дружньому колі гімназисти – восьмикласники, вчителі та батьки відпочивали разом. Азартно змагались у різноманітних цікавих конкурсах та іграх, влаштовували танцювальні флешмоби, розігрували новорічні сценки, співали пісень і танцювали запальних танців. А перетанцювали всіх володарі 2020 року – веселі мишенята.
Новорічний серпантин вітань для працівників Клішковецької гімназії організував Голова профспілки – Харицький С. В. Подаруночки, щирі вітання адміністрації, віншування гуртківців, щедрівників – підвели ще ближче до Нового 2020 року.
Ефектним, кульмінаційним дійством став “Бал – маскарад” за участю нів 9 – 11 класу. З метою відродження народних традицій новорічний захід проходив в українському стилі. Традиційна новорічна обрядовість українців – це ціла низка зимових свят. Учні 9 класу ( кл.кер. Непийвода К. В. ) завітали на свято з Новорічною щедрівкою , посівальниками , щирими новорічними вітаннями та дзвінкими піснями. Випускники гімназії, учні 11 класу ( кл.кер. Горобець Н. Г. ) радісно сповістили про свято Різдва Христового – гучною колядою . Хлопці танцювали традиційний танець – ” Пляс” та гуртом дарували тепло і радість величного свята . А продовжили дійство циклу новорічних свят , учні 10 класу ( кл. кер. Палагнюк С. Д.) веселою Маланкою , що супроводжувалась цікавим театралізованим дійством , обрядовими іграми в масках . Відроджувати традиції нашого краю виявилося цікаво у співпраці з батьками , бабусями і дідусями. Адже саме вони передають нам у спадок своє минуле з вірою у краще майбутнє.

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *