Тренери НУШ

У сучасному світі дитина не може обмежуватися тільки знаннями, вона повинна  ще й уміти ними користуватися, критично мислити, ставити цілі й досягати їх, працювати в команді, бути конкурентноспроможною. Спосіб навчання не мотивує учнів до навчання, підручники перевантажені теоретичним матеріалом, недостатньо технічних засобів – такі реалії сьогодення. Тому ключова реформа в освіті – НУШ (яку активно реалізує Міністерство освіти і науки України) –  передбачає інший зміст, нові методики викладання та освітнє середовище.

Упровадження Концепції Нової української школи вже проходить у початковій школі, а з вересня 2022 року вчителі 5-х класів приймуть цю естафету.

У жовтні 2021 р. при ІППОЧО відбулося навчання локальної тренерської команди за мовно-літературною (українська мова та літератури) освітньою галуззю для забезпечення підготовки педагогів закладів загальної середньої освіти до впровадження Державного стандарту базової середньої освіти у 5 класах ЗЗСО. Такі курси пройшла Войт С.В., учитель української мови і літератури ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.». Інтерактивні лекції, тематичні дискусії, тренінгові заняття, майстер-класи, практичні роботи – такою насиченою й цікавою була програма занять. Методисти ІППОЧО ознайомили з етапами реалізації реформи НУШ у середній школі, надали чимало корисних порад, які знадобляться в подальшій діяльності, представили сучасні педагогічні техніки, принципи та особливості планування роботи в умовах сучасної освіти.

Із листопада 2021 р. тренерська команда за мовно-літературною освітньою галуззю почне роботу з педагогами закладів загальної середньої освіти,  які викладатимуть у 5-х класах із нового навчального року.

Нехай починання в НУШ будуть успішними!

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *