Наказ про відновлення очного навчання

КЛІШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Н А К АЗ

12.11.2021 р.                                                                                                 № 28                                  

Про відновлення очного навчання у

закладах загальної середньої, дошкільної

 та позашкільної освіти

(у тому числі мистецького, культурного

 та спортивного спрямування)  

Клішковецької сільської територіальної громади

Відповідно до протокольного рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11.11.2021 № 23 «Про розвиток епідемічної ситуації на території Чернівецької області, зумовленої гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 11.11.2021 № 01-33/3032, розпорядження голови Клішковецької сільської ради від від 12 листопада 2021 року № (02-06)74 та з метою належної організації освітнього процесу

НАКАЗУЮ:

1.Відновити організацію освітнього процесу за очною формою навчання у закладах загальної середньої, дошкільної  та позашкільної освіти (у тому числі мистецького, культурного та спортивного спрямування) з 15 листопада 2021 року.

2.  Керівникам  закладів загальної середньої, дошкільної  та позашкільної освіти (у тому числі мистецького, культурного та спортивного спрямування) :

2. 1. Забезпечити  відповідні умови навчання та інформування батьків, учнів про відновлення освітнього процесу з 15.11.2021 року.

2.3. Посилити контроль за проведенням санітарно-гігієнічних заходів щодо особистої гігієни, питного режиму, вологого прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів, режиму провітрювання, відповідно до постанови № 50 головного державного санітарного лікаря України.

2.4. Проводити роз’яснювальну роботу серед батьків, учнів щодо необхідності своєчасного звертання до сімейного лікаря у разі виявлення симптомів захворювання інфекцією спричиненою коронавірусом  COVID-19.

2.5. У разі виявлення випадків захворювання учнів, вихованців та працівників закладів освіти на COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 повідомляти відділ освіти протягом 24 години з моменту виявлення фактів захворювання.

3. Відповідальність за виконання цього наказу покласти на директорів закладів освіти.

4.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти,

молоді, спорту, культури, туризму

та соціального захисту

Клішковецької сільської ради                                          Алла КОВАЛЬ

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *