Мобільній лабораторії бути!!!!

Сьогодні отримали море задоволення з Надія Боднар, відкриваючи лабораторію та демонструючи можливості приладів.
Розповіли дівчаткам про лідерство, чому воно важливе та які “двері” воно для них може відкрити: Лідерка – та жінка, яку чують і до думок якої дослухаються! – впевнені дівчата.
Щаслива з того, що наші учні, педагоги мають доступ до сучасних приладів, мають підгрунтя, базу для своїх науково-дослідницьких робіт, той фактаж, з яким можна працювати.
Звісно, нам самим ще до кінця треба вивчити специфіку приладів, оскільки можливостей вони дають більше, ніж ми поки що зрозуміли. Щаслива з того, що ми самі як педагоги не боїмося помилятися, прямуючи до істини.
Дякую Виктория Числаш Наталія Дуб Віта Танасьєва за фахову допомогу, за наші спільні ідеї та розуміння того, що ми можемо реалізувати у найближчому майбутньому.
Дівчатка))) – то окрема подяка педагогам, що на зустріч взяли саме тих учениць, яким то було цікаво.
Ну і хлопці, як без них… це була та зустріч, на яку вони просилися і хотіли проводити дослідження, і таки проводили.
І найближчим часом плануємо “романтичний вечір” з телескопом)))
Відповідно до проєкту, ми маємо бути з лабораторією у кожному старостаті і ми будемо обов’язково )))
А Шиловецький, Санковецький та Малинецький старостинський округи були представлені на відкритті
Дякую Olena Panchenko та Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund, що повірили у наш проект та дали змогу його реалізувати – Якщо у нас таких проектів ще не було, ще не значить що їх у принципі не може бути!
Yevgenia Velegura, без тебе би взагалі нічого не було, дякую що направила мене і додала впевненості, що й таке може бути)))
Дякуємо Олександр Фуркал та ГО “Клішковецька громада”, які взяли під опіку і стали буфером для нашого задуму.
Проєкт «Організація мобільної лабораторії для розвитку науково-дослідницького мислення у дівчат Клішковецької громади» виконується випускницями АЖЛ, яка реалізується Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (ДОБРЕ)». Реалізація проєкту стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агенство США з міжнародного розвитку. Клішковецька громада є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Ґлобал Ком’юнтіз (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю ГО «Клішковецька громада» і не відображає точку зору УЖФ, NDI, Global Communities та USAID.
 
  

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *