Новий рік 2022

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов’язково здійсниться. Існує думка: як зустрінешсвято Нового Року так його іпроведеш.

Не обминув радісний, святковий настрій і ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів». Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались! Напередодні канікул в школі відбулися новорічні свята для учнів початкової школи та учнів 5-11 класів. У цікавій формі класні керівники 1-11 класів провели виховні години. Довелось докласти чимало зусиль, щоб створити свято та компенсувати відсутність усіх гостей, батьків і друзів. Адже працювали в карантинних обмеженнях, та раділи – без обмежень, бо все вдалося. Щасливі посмішки однокласників, ігри, танці, привітання від сценарної групи – залишили чудовий спогад про зустріч Нового 2022 року. Хай нам щастить!

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *