Наші перемоги тобі, Україно!

Працелюбність, наполегливість, творчий неспокій та прагнення до перемог – це те, що об’єднує нас сьогодні, у ці нелегкі часи. Освітянська родина Клішковецької ТГ представила цьогоріч на конкурс “Учитель року – 2022” двох учасників. Це вчителі нашого опорного закладу!
У рамках проведення конкурсного випробування «Методичний практикум» високу професійність та педагогічну майстерність продемонструвала Ткач Тетяна Василівна у номінації «Інформатика».
У рамках проведення конкурсного випробування «Практична робота» високу професійність та педагогічну майстерність продемонстрував Яковець Григорій Васильович (філія «Малинецький ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО» у номінації «Основи правознавства».
Дипломом Департаменту освіти і науки обласної військової адміністрації ІІІ ступеня, грошовою премією нагороджено Ткач Тетяну Василівну.
Дипломом учасника Конкурсу Департаменту освіти і науки обласної військової адміністрації та грошовою премією Чернівецької обласної організації профспілок працівників освіти і науки нагороджено Яківця Григорія Васильовича.
Вітаємо наших колег-конкурсантів, пишаємося їхніми досягненнями і щиро бажаємо нових професійних злетів, цікавих ідей та успіху на педагогічній ниві. І хай засяє світло Перемоги на нашій Україні для праці, творчості і радості!

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *